™JointRep بالاخره وارد بازار می‌شود

خانه > تکنولوژی‌های برتر  > ™JointRep بالاخره وارد بازار می‌شود

™JointRep بالاخره وارد بازار می‌شود

شرکت الیگو مدیک، مقبولیت ™jointrep توسط سازمان سلامتی کانادا و ورود این دستگاه پزشکی جدید به بازار کانادا را جهت معالجه نقایص مفصلی اعلام کرد.

دستگاه پزشکی  jointrep™ با پایه مواد بیولوژیکی، تاکنون نشانه های کلینیکی مناسبی جهت کاهش درد و خشکی مفاصل با یکبار درمان در بیماران با مفصل آسیب دیده در مقایسه با مدیریت پرشکی استاندارد از خود نشان داده است.

شرکت الیگو مدیک، یک شرکت جهانی بیومتریال، موافقت سازمان سلامت کانادا و ارسال ایمپلنت تزریقی jointrep™ به مراکز درمانی جهت درمان آسیب های مفصلی در ناحیه زانو را اعلام نموده است. Jointrep™ تاکنون علائم مناسبی در رابطه با کاهش خشکی و درد مفاصل بیماران با آسیب زانو یا از دست دادگی مفصل از خود نشان داده است. با تایید دستگاه پزشکی jointrep™، بیمارانی که در کشور هیچ موفقیتی در رابطه با کاهش درد یا خشکی مفاصل با درمان های جاری پزشکی دریافت نکرده اند، دسترسی به یک دستگاه پزشکی جدید با مواد بیولوژیکی خواهند داشت که تاکنون بصورت کلینیکی کاهش علائم اغلب ناتوان کننده ای را که همراه با از دست دادن و تخریب غضروف است را نشان داده است.

مطابق گفته های جِرِت کرید، مدیر عامل شرکت الیگو مدیک: “مواد بیولوژیکی jointrep™  از برجسته ترین تعهدات الیگومدیک جهت اختراع و پیشبرد ساخت محصولی جهت بهبود رضایت مندی مشتریان و کیفیت زندگی آنها است. مقبولیت jointrep™ نشان دهنده سرآغاز دیدگاه ما برای دنیایی بدون فلز است که در آن پزشکان دسترسی زیادی به درمان های غیر تهاجمی جهت کمک به تصمیم گیری بهتر بیمارانشان جهت انتخاب راه حل متناسب با روش زندگی شان دارند. “

در رابطه با jointrep™

Jointrep™ ارائه دهنده کلاس جدیدی از درمان جهت تعمیر آسیبهای مفصل زانو است. Jointrep™  یک بیومتریال تزریقی آرتروسکوپی (کلوکوزآمین هیدروژل تشکیلی در محل)، و اختصاصا روشی جهت تحریک مغز استخوان است. زمانی که با این شکل از آن استفاده میشود، بصورت کلینیکی نشان داده شده است که خشکی و درد مفصل زانو را تا بیش از 90 درصد به مدت دو سال با یکبار تزریق کاهش میدهد. این محصول در بیش از 20 کشور در دسترس است.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید